×

پذیرش و چاپ فوری مقاله

پذیرش و چاپ فوری مقاله

اگر از طریق کارشناسان گروه تحقیقاتی نخبگان برتر اقدام به ارسال مقالات کنید به دلیل مهارت و تخصص کافی متخصصین موسسه ، مقالات شما در کوتاه ترین زمان فرمت بندی و استاندارد سازی شده و آماده ارسال می گردد و به دلیل سابقه طولانی مدت کارشناسان در زمینه ارسال مقاله با تمام مراحل و مکاتبات آشنایی کامل را دارند و می توانند خیلی سریع (حتی در مواردی چاپ مقاله در دو هفته بواسطه ارتباط با مجله) مناسب ترین مجله با موضوع مقاله شما را انتخاب نمایند و مراحل پذیرش مقاله را طی نمایند . از خدمات این موسسه می توان آماده سازی ، استخراج ، ترجمه و معرفی بهترین مجله برای مقاله شما را مثال زد.

چاپ فوری مقاله isi

زمان چاپ مقاله بسیار مهم است . همچنین نگارش و چاپ مقاله و پایان نامه از اهمیت زیادی در این زمینه برخوردار است و اگر پژوهشگر نتواند در زمان معین پایان نامه خود را تحویل دهد امتیازات زیادی را از دست می دهد، برای گرفتن پذیرش فوری از مجلات معتبر، باید مقاله علمی شما قوی باشد. برای اینکه مقاله و یا پایان نامه شما در زمان کوتاهی روند داوری را طی کند و در مجله مد نظرتان پذیرفته شود باید کیفیت و ترجمه بسیار بالایی داشته باشد. هرچقدر کیفیت و نحوه عملکرد خوب باشد سریع تر می تواند پذیرش مقاله را اخذ کرد.

چاپ مقاله در مجلات خارجی در کمترین زمان:

پذیرش و چاپ در مجلات ISI در کمترین زمان به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای پذیرش فوری مقاله در مجلات ISI ابتدا باید مواردی که باعث ایجاد تاخیر در فرآیند پذیرش مقاله می شود را حذف کنید . موارد زیر در طولانی شدن پذیرش مقاله تاثیر دارند:

 • پیدا نکردن سریع مجله مناسب برای مقاله
 • تناقص بین همخوانی و هماهنگی موضوع مقاله با اسکوپ مجله
 • فورمت بندی نشدن دقیق مقاله بر اساس استاندارد های مجله
 • عدم نگارش یا نگارش ضعیف
 • مشکلاتی در بحث مربوط به ترجمه مقاله
 • پیگیری نکردن و مکاتبه صحیح با ادیتور مجله و محتوای ضعیف نامه نگاری ها
 • ارسال نشدن صحیح اصلاحیه های درخواست شده از سوی داوران به مجله

راه های چگونگی مقاله نویسی

·         شروع به نوشتن کنید :

حتی زمانی که نتایج آزمایش‌ها و یافته‌های شما مشخص نشده است می‌توانید بخش‌هایی از مقاله را بنویسید.

·         مقاله‌ خود را شفاف و بدون پیچیدگی نگارشی بنویسید :

حتی اگر مقاله شما بسیار قوی باشد ولی نگارش آن ضعیف باشد تاثیرات مخربی به همراه خواهد داشت. مخصوصاً مقالاتی که باید ترجمه شوند.

·         هنگام نگارش مقاله از نرم افزار رفرنس نویسی استفاده کنید :

استفاده از یک نرم‌افزار رفرنس نویسی مانند نرم افزار End Note می‌تواند در فرمت بندی مقاله شما کمک بسیاری کند . این امر در پذیرش و چاپ فوری مقاله شما تاثیرگذار است.

·         زمان مناسب سابمیت کردن مقاله :

بسیاری از مقاله ها می‌تواند به دو یا سه مقاله تفکیک شوند. اگر نوشته شما ارزش چاپ شدن در یک مجله را دارد ، تا آماده شدن نتایج مقاله اصلی خود می توانید به مجله دیگری ارسال کنید .

·         مقاله خود را جهت بازخوانی به فرد متخصصی بسپاری :

پس از اتمام مقاله باید برای پیدا کردن معایب جزنی و یا کلی بازخوانی آن را به فردی که تخصص کافی در این زمینه دارد بسپارید. این کار باعث صرفه جویی در زمان شما برای کاهش زمان سابمیت و داوری خواهد شد و در پذیرش و چاپ فوری مقاله شما تاثیرگذار است.

·         کاورلتر مناسبی بنویسید :

نگارش یک کاورلتر قوی می‌تواند شانس پذیرش و چاپ مقاله را بسیار بالاتر ببرد

·         پیگیری لازم را در این زمینه انجام دهید :

بعد از ارسال مقاله خود به مجله پیگیر آن باشید. تعداد ارسال مقاله به مجلات خوب بسیار زیاد است . از این رو لازم است هر چند روز پیامی به ایمیل ادیتور و یا یر دفتر مجله ارسال کنید .

  

چند نکته مهم در پذیرش و چاپ فوری مقاله

 • انتخاب مجله:

انتخاب مجله مناسب در سرعت چاپ مقاله اهمیت بسیار دارد. مجلات ISI جزو مجله هایی است که اگر مقاله و پایان نامه خود را قوی و حرفه ای نگارش کرده باشید در مدت زمان کوتاهی (تا 1 ماه) نتیجه می گیرید.

 • اقدام از طریق موسسه:

موسسه معتبر که در این زمینه به تمامی مسائل واقف هستند و ارتباطات مابین نویسنده و مجله هستند هم می تواند راه حل مناسبی برای پذیرش سریع مقاله شما باشد. گروه تحقیقاتی نخبگان برتر با متخصصان حرفه ای که دارند علاوه بر تضمین تسریع در چاپ مقاله و یا پایان نامه همراهان خوبی برای شما هستند.

 • هزینه چاپ سریع مقاله isi

با توجه به اینکه برخی افراد با مجلات ارتباط نزدیکی دارند بواسطه این ارتباط به کسب درآمد از طریق پیگیری مقالات پژوهشگران دارند. هزینه این کار بسته به سطح مجله و مقاله بسیار متنوع می باشد. از چند میلیون تومان تا صد میلیون تومان هم شاید برسد!

 • رعایت نکات نگارشی و استانداردهای تعریف شده توسط مجله:

هرچه نکاتی که رعایت نشده باشد بیشتر باشد تعداد دفعاتی که ناشر درخواست اصلاحیه می دهد بیشتر می شود و در نتیجه روند چاپ عقب می افتد.

 • انتخاب نوع مقاله:

نوع مقاله در سرعت چاپ آن نقش بسیار زیادی دارد. معمولا مقالات مروری در زمان کمتری به چاپ می رسند.

 • محتوای مقاله:

محتوای مقاله شما تاثیر زیادی در چاپ آن در کمترین زمان را دارد. اگر محتوای مقاله یا پایان نامه شما از لحاظ نگار، گرامر و …. قوی باشد در مدت زمان کمتری پذیرفته می شود .

 • داوری مجلات:

داور مجله یکی دیگر از مواردی است که در پذیرش و چاپ فوری مقاله تاثیر دارد. برخی مجلات داوری سختگیرانه ای برای مقالات دارند. ممکن است یک مقاله برای 4 داور فرستاده شود.

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 9 خرداد 1401 و ساعت : 06:31 ق.ظ

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی با دوستانتان

درج دیدگاه