×

تیم تخصصی پروپوزال

تیم تخصصی پروپوزال در گروه نخبگان برتر

آموزش و مشاوره پروپوزال در نخبگان برتر متشکل از متخصصان از رشته های مختلف سراسر کشور است. این عزیزان با تجربه بالا در زمینه فعالیت های پژوهشی و به دلیل علاقه شخصی به پژوهش، قصد کمک به سایر دانشجویان و فرهیختگان و سازمان ها در امور پژوهشی دارند، تا این عزیزان بتوانند به صورت تخصصی به اهداف خود برسند.

تیم تخصصی پروپوزال

تیم تخصصی پروپوزال

گروه نخبگان برتر

این مجموعه در تیم تخصصی پروپوزال خود با کمک در نگارش متن پروپوزال و نیز خدماتی از قبیل سرچ مقالات و آنالیز آماری پروژه به دانشجویان و اساتید و سازمان ها همکاری می کند. انجام میدانی پروژه ها و نیز فراهم آوری پروژه های آماده جهت خرید از لحاظ اخلاق در پژوهش قابل قبول نیست. به عبارت دیگر لازمه سفارش به گروه نخبگان برتر در رابطه با گزارش نهایی (پایان نامه و مقاله) انجام مطالعه و ارائه داده های خام یا تحلیل شده است.

مشاوره رایگان پروپوزال

فقط عنوان طرح تحقیقاتی و بیان نمای کلی از کاری که می خواهید انجام دهید، کافی است. این نقطه اول شروع یک پروپوزال است. برای داشتن پروپوزال موفق حتما باید پژوهش شما نوآوری داشته باشد. پس در ابتدا به فکر نوآوری باشید. موضوع پروپوزال شما نباید تکراری باشد. گروه نخبگان برتر برای تعیین موضوع نیز در این زمینه در کنار شماست. برای بررسی تکراری نبودن موضوع و پروپوزال حتما از سامانه و پایگاه های معتبر نظیر ایرانداک استعلام بگیرید.
آخرین بروزرسانی در تاریخ : 7 تیر 1401 و ساعت : 09:38 ق.ظ

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی با دوستانتان

درج دیدگاه