×

پروپوزال نجوم

مشاوره پروپوزال نجوم

پروپوزال نجوم

دانشجویان رشته نجوم در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری جهت انجام پروپوزال نجوم در موضوعات متنوع به انتخاب دانشجو با گروه ارتباط برقرار نمایند تا مشاوران ما بصورت رایگان اطلاعات لازم را در اختیارشان قرار دهند.

تاریخچه نجوم

نجوم به دانشِ بررسی موقعیت، تغییرات، حرکت و ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی «پدیده‌های آسمانی» ازجمله ستاره‌ها، سیاره‌ها، دنباله‌دارها، کهکشان‌ها و پدیده‌هایی مانند شفق قطبی و تابش زمینه ی کیهانی گفته می‌شود که منشأ آن‌ها در خارج از جوّ زمین است. اخترشناسی با رشته‌هایی همچون فیزیک، شیمی و فیزیکِ حرکت ارتباط تنگاتنگ دارد و همچنین با رشتهی کیهان‌شناسی ارتباط نزدیکی دارد.

نجوم یکی از قدیمی‌ترین علوم است. ستاره شناسان در تمدن‌های اولیه بشری به‌دقت آسمان شب را بررسی می‌کردند و ابزارهای سادهی نجوم یا ستاره شناسی از همان ابتدا شناخته‌شده بودند. با اختراع تلسکوپ، تحولی عظیم در این رشته ایجاد شد و دوران نجوم جدید آغاز شد.

علم نجوم مدرن را نباید با علم احکام نجوم (طالع‌بینی یا اخترگویی) مقایسه کنیم چراکه در طالع‌بینی یا اخترگویی اعتقاد بر آن است که امور انسان‌ها با موقعیت اجرام سماوی در ارتباط است. اگرچه اخترشناسی و طالع‌بینی یا اخترگویی دو رشته‌ای هستند که منشأ یکسانی داشته‌اند اما بیشترِ دانشمندان بر این باورند که این دو رشته از هم جدا شده‌اند و تفاوت‌های بسیاری بین آن‌ها وجود دارد.

 

خدمات گروه تحقیقاتی نخبگان برتر برای پروپوزال نجوم

1)پیشنهاد موضوعات جدید به همراه مقاله بیس

2) ارائه توضیحات لازم در مورد مقاله بیس پروپوزال به دانشجویان رشته نجوم

3) آموزش و مشاوره جهت نگارش و انجام پروپوزال نجوم

4) قالب گذاری پروپوزال ارشد و دکتری نجوم

5) پشتیبانی کلیه اصلاحات اساتید راهنما و مشاور

6) آموزش و مشاوره جهت انجام پروپوزال نجوم 

10) آموزش و مشاوره جهت نگارش مقالات علمی پژوهشی و ISI در رشته نجوم

11) پذیرش و اکسپت تضمینی مقالات در رشته تکنولوژی شیلات از مجلات ISI

 

منبع : گروه تحقیقاتی نخبگان برتر – آموزش انجام پایان نامه – انجام مقاله – انجام پروپوزال

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 4 مرداد 1401 و ساعت : 05:09 ب.ظ

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی با دوستانتان

درج دیدگاه